PolskiAngielski
Strona główna » O firmie
Kategorie
Szukaj

O firmie

Firma OLAF LTD świadczy usługi z zakresu dystrybucji części oraz serwisu wycinarek laserowych. Celem naszego działania jest utrzymanie cyklu produkcyjnego i sprawności Państwa maszyn. Wysoka jakość świadczonych przez naszą firmę usług oparta jest na wieloletnim doświadczeniu zdobytym w serwisach producenckich marek takich jak Bystronic czy Bettonville. Kluczem do sukcesu jest dla nas wiedza, profesjonalizm oraz nieustający rozwój.

Profesjonalizm: 
Nasz zespół złożony jest z profesjonalistów z różnych dziedzin nauki od mechaniki precyzyjnej przez elektronikę, IT po optykę laserową. Współpracujemy z kilkoma uczelniami technicznymi w zakresie badań, rozwoju, jak również projektów inżynieryjnych. Daje nam to satysfakcję oraz uznanie w oczach naszych klientów.

Szybka realizacja: 
Dbamy o to, żeby jak największy wybór towarów był dostępny bezpośrednio z naszego magazynu. Skracamy do minimum dostawy części na zamówienie. Jest to możliwe dzięki sprawnej organizacji działu zamówień, jak również lokalizacji naszej firmy, która sprzyja dobrej komunikacji z naszymi globalnymi dostawcami z UE i spoza granic Europy. Nasi klienci doceniają również elastyczne godziny pracy naszych serwisantów. 

Jakość: 
Sprzedawane przez nas produkty są najwyższej jakości, gwarantują podwyższoną żywotność i wydłużone, bezawaryjne przebiegi urządzeń, w których są instalowane. Każda część jest przez nasz zespół sprawdzana. Do testów jakościowych używamy zaawansowanych urządzeń, dedykowanych do elementów optycznych, mechanicznych, elektronicznych czy elektrycznych. Ciągle się rozwijamy, wychodząc na przeciw klientom, podnosząc jakość naszych produktów i usług. Wprowadzamy też na rynek nowatorskie rozwiązania.

Przejdź do strony głównej
alt
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu